akıllı çay bardağı

Benzer Oyunlar

kutu kafalar oyunu balon patlatma oyunu zıplayan top oyunu teke tek dövüş  oyunu Barbie Yeni Tarz oyunu altın madeni oyunu

akıllı çay bardağı

Çay, sabah kahvaltılarımızdan akşam oturmalarımıza kadar hayatımızın pek çok yerinde bize eşlik eden bir içecek. Uzun yıllardan beri temel olarak bahçelerden toplanan yaprakları kurutarak kaynattığımız bu içeceği bizlere sunan firmalar var. Bu firmaların en önemli ismi olan firma da elbette Lipton’dur. 120 yılı aşkın süredir ürettiği ve tüketiciye sunduğu ürünleri ile sektörün en önemli ismi haline gelmiştir. Günden güne Lipton’un yaptığı bu yenilikleri müşterilerine sunmak için ürünlerinin yanında verdikleri bardaklardan feyiz alınarak yapılan, Lipton akıllı çay bardağı oyunu ise Lipton sponsorluğunda. Oyunda bizi çay doldurulurken iki göz ve bir ağız da oluşan çay bardağı karşılıyor. Aklımızdan tutacağımız nesneyi yirmi soruda bilebileceğini iddia ediyor bu sevimli çay. Şartı da var başlamak için. Dünyanın en güzel çay yapraklarından yapılmış çay poşetini batırıp çıkarmamızı istiyor. Ancak bunu yaptıktan sonra başlıyor yirmi soruyu sormaya. Başla düğmesine basmadan da başlamıyor çayımız, öylece bekleyip sıkılmayı göze alıyor hatta uyuyup horluyor. Başla düğmesine basıp soruları sorduruyoruz çayımıza. Sorduğu sorulara; evet, hayır, bazen, genellikle, nadiren, ilgisi yok cevaplarından birini verip yirmi soruyu tamamlaması için devam ediyoruz. Lipton Akıllı çay bardağı bu cevabı bulmadan kolay kolay pes eder mi hiç? Aklımızdan tuttuğumuz nesneye göre doğru cevap vermemiz doğrultusunda bulmuş bile oluyor yirminci soruya gelmeden aslında da iyice emin olmak için devam ediyor sorularına. Sonunda çay bardağımız adına yakışır şekilde söylüyor bize aklımızdan geçirdiğimiz nesneyi. O kadar soru sorsam ben de bilirim demeyin sakın zekice soruyor sorularını bu sevimli çay bardağımız. İnsana çay demleme hissi uyandırdığı gibi eğlendiren de bir flash oyun. Yanınıza çayınızı alıp bu güzel oyunla siz de eğlenebilirsiniz. Bir yandan çayınızı yudumlarken diğer yandan akıllı çay bardağımızın aklınızdan geçirdiğiniz nesneyi bulmaya çalışmasına yardımcı olup onu takip edin.
Lipton Akıllı Çay Bardağı Nasıl Oynanır ?
Oyunu oynamak oldukça basit, mause yardımıyla oynuyorsunuz. Akıllı bardağın sorduğu sorulara cevap veriyorsunuz. Herkese akıllı çay bardağı oyununda iyi eğlenceler dileriz.


Sponsor Bağlantılar


Yorumlar
Yazan : özge
fghjk
Yazan : aydan
oyuna baslamak icin b atirib cikarmaliyiz ama olmuyo
Yazan : buse
iğrenç bir oyun ve açılmıyo zaten
Yazan : linda
çok güzel bi oyunnnnnnnnn! :)
Yazan : minel
ya 10 dan 19 a geçi neden açılmıyo:((((((((((((
Yazan : zeynep
aynen ya açılmıyor:(
Yazan : deniz
çok iyi bir oyun
Yazan : sıla
çok süper
Yazan : buse
oyun çok hoş herşeyi bliyor
Yazan : tarkan
oyun çok gerçekçi
Yazan : fidan
oooooooooo super oyun zehlem gedir bu oyundan
Yazan : nisanur
süper oyun bayılıyorum bu oyuna
Yazan : MELİKE
ÇOK GÜZEL BENCE OYNAYINNNNNNNNNNNN
Yazan : nursena
açılıyor HEMDE 1 DAKKADA
Yazan : sümeyye
süperrrrrrrrrrrrrrr